Zwroty i reklamacje

Zasady zwrotów w sklepie dobryprojektant.pl

Możliwość zwrotu zakupionego w naszym sklepie produktu jest uzależniona od jego rodzaju – oferujemy zarówno produkty wirtualne, jak i fizyczne.

Produkty wirtualne, takie jak spotkania, webinary, e-booki itp., ze względu na cyfrowy charakter nie podlegają zwrotom.

Produkty fizyczne, takie jak książki, akcesoria, plakaty itp. masz prawo zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz na naszej stronie formularz zwrotu [LINK] i w ciągu kolejnych 14 dni odeślesz do nas produkt. Pieniądze zwrócimy na konto bankowe, z którego została dokonana płatność za produkt w ciągu maksymalnie 7 dni.

Szczegółowe informacje w Regulaminie [LINK].

Reklamacje

Na każdy produkt przysługuje Ci prawo do reklamacji w ciągu jednego roku od daty zakupu. W przypadku produktów cyfrowych możesz reklamować aspekty techniczne uniemożliwiające lub utrudniające korzystanie z zakupionego produktu. Reklamacji nie podlega wartość merytoryczna produktu oraz jego walory estetyczne. Jeśli chcesz zareklamować produkt, napisz do nas e-mail na adres [email protected] i opisz co i dlaczego chcesz reklamować. Na wiadomość odpowiemy w ciągu maksymalnie 14 dni.