Klub Dobrego Projektanta

Po latach rozmów z projektantami i pracowniami różnej wielkości zauważyliśmy, że brakuje dla nich miejsca, w którym mogliby budować szczere relacje z innymi przedsiębiorcami działającymi na podobnej skali doświadczeń, adrenaliny, biznesu i pieniędzy. Tak zrodził się pomysł na Klub Dobrego Projektanta.

Klub Dobrego Projektanta to zamknięta społeczność, gotowa wesprzeć Cię w mierzeniu się z codziennymi wyzwaniami oraz w pokonywaniu problemów na płaszczyźnie zawodowej, biznesowej i emocjonalnej. To grono osób otwartych i zaangażowanych, które dzięki niezmiennej i dokładnie określonej strukturze spotkań, mają możliwość wzajemnego wspierania się w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku.

Bycie przedsiębiorcą w branży projektowania wnętrz, to często samotna i wymagająca droga, a przecież każdy z nas ma trudne momenty, w których potrzebuje wsparcia i pomocy. W Klubie Dobrego Projektanta znajdziesz ludzi podobnych sobie, którzy będą dla Ciebie nieocenionym wsparciem, źródłem szerszej perspektywy, bezpiecznych relacji i prawdziwych doświadczeń. A Ty będziesz kimś takim dla nich! Klub Dobrego Projektanta pozwoli Tobie i innym poszerzyć optykę na siebie i problem. Nauczysz się wyciągać ważne wnioski z doświadczeń innych Klubowiczów. Co więcej, zaczniesz rozumieć, jak podejmować skomplikowane decyzje biznesowe i efektywniej działać w obrębie własnej firmy. Silna siatka kontaktów biznesowych jest najlepszą polisą ubezpieczeniową. Jeden właściwy kontakt może zaoszczędzić wiele pieniędzy, stresu i dać Ci więcej, niż znajomość z dziesiątką przeciętnych osób.

Nikt nie zrozumie Cię lepiej, niż inni projektanci, którzy dokładnie wiedzą, jak wygląda praca w branży architektury wnętrz.

Dołącz do nas, jeśli tak jak my:

– odczuwasz satysfakcję, mogąc wspierać innych w zmianie postrzegania życia i biznesu,
– doskonale rozumiesz wartość zarówno sukcesu, jak i porażki w procesie projektowym i jako
przedsiębiorca,
– chętnie i uważnie słuchasz historii innych, wyciągasz wnioski i wdrażasz nową wiedzę w życie, 
– widzisz wartość w dzieleniu się swoimi doświadczeniami, przeżyciami i przemyśleniami,
– chcesz poszerzać sieć wartościowych, profesjonalnych kontaktów.
Szanujemy swój czas i relacje. Dzięki precyzyjnie określonym zasadom działania grup, będziesz mógł skupić się na nauce, pracy nad sobą i znajdywaniu nietypowych rozwiązań dla typowych problemów. Wszystko to w otoczeniu ludzi, którym – tak jak Tobie – zależy na trwałych relacjach, pełnych zrozumienia i zaufania. Nie ma tu przypadkowych ludzi, są tylko ci, którzy rozumieją Twoje wyzwania i są tak samo skuteczni. Członkowie Klubu Dobrego Projektanta bardzo aktywnie wymieniają się wiedzą, narzędziami, kontaktami, aby pomóc sobie w wyzwaniach i zareagować na problem dużo szybciej.

Spotkania Klubu Dobrego Projektanta

Wyjątkowe eventy tylko dla Klubowiczów – co najmniej dwa w ciągu roku – podczas których specjaliści w swojej dziedzinie, m.in. trenerzy biznesowi, prawnicy, projektanci wnętrz, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy z członków Klubu Dobrego Projektanta ma wpływ na to, kogo zapraszamy na spotkanie. Stworzyliśmy Klub Dobrego Projektanta, aby nie tylko słuchać o Twoich codziennych problemach i wyzwaniach, ale też dać Ci na nie odpowiedź i wspólnie pomóc je rozwiązać. Każdy z Klubowiczów jest dla nas tak samo ważny. Dbamy o to, aby eventy odbywały się w najlepszych lokalizacjach, w przyjemnej atmosferze, przy dobrym jedzeniu i z miłą obsługą, abyś czuł się jak najbardziej komfortowo.

Klub Dobrego Projektanta to jednak coś więcej, niż cykliczne spotkania i wymiana doświadczeń. To głęboki i długofalowy proces, dzięki któremu jesteś w stanie zmienić swoje życie zawodowe, rozwinąć biznes i mieć większą satysfakcję z pracy, razem z innymi osobami, które mają takie same cele i wartości.

Dołącz do nas już dziś!

SUBSKRYBUJ ->