Porządek w garderobie

Subskrybuj, żeby czytać dalej

Dołącz do społeczności Dobrego Projektanta i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości platformy. Wybierz plan dopasowany do twoich potrzeb.

Dołącz do nas

Biznes projektowy

Po czym poznać dobrze zaprojektowaną garderobę? Po tym, że zawsze jest w niej porządek! Dotyczy to zarówno niewielkiej garderoby w formie zabudowy meblowej czy dużego, oddzielnego pomieszczenia. Wyposażenie garderoby, użyte systemy i rozwiązania muszą być idealnie dostosowane do wymagań klientów – to zagwarantuje funkcjonalność, która w dużej mierze opiera się na dopasowaniu do indywidualnych potrzeb.

Projektowanie garderoby rozpocznij od szczegółowego wywiadu z inwestorem – jak dużo i jakiego rodzaju ma ubrania, czy potrzebuje miejsce do przechowywania akcesoriów, takich jak biżuteria, zegarki, krawaty, torebki, nakrycia głowy, okulary itp. Czy chce przechowywać w garderobie również buty i akcesoria do uprawiania sportu, np. torbę i ubrania do ćwiczeń na siłowni, gry w golfa czy tenisa. Zapytaj także o to, czy właśnie w garderobie ma się znaleźć kosz na brudne ubrania, z którego dopiero później trafią do pralni. To wszystko jest niezwykle istotne – odpowiedzi klienta pozwolą stworzyć funkcjonalną, wygodną przestrzeń, w której łatwo będzie utrzymać porządek.

Zobacz również: